Inauguracja Klubu Samorządowego

Data publikacji: 15 Grudzień 2011
W Warszawie w dniu 8 grudnia 2011 r. odbyło, z udziałem Prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego i pod jego Honorowym Patronatem, inauguracyjne spotkanie Klubu Samorządowego Stowarzyszenia. Tematem spotkania była debata „Samorządowy Senat – czy i jak?”.

W części wprowadzającej oprócz Prezydenta Kwaśniewskiego głos zabrali: Poseł na Sejm RP Ryszard Kalisz (w zastępstwie Senatora RP Włodzimierza Cimoszewicza, który nie mógł przybyć na spotkanie) i radny Sejmiku Województwa Wielkopolskiego, Wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia Kazimierz Pałasz.

Pełne omówienie debaty dostępne jest w zakładce „Komunikaty”, a w „Galerii” można obejrzeć zdjęcia ze spotkania.

Następne spotkanie Klubu Samorządowego Stowarzyszenia jest planowane na marzec lub kwiecień 2012 r. i będzie poświęcone finansom samorządowym.