Spotkanie Grupy Centrolewicowej w ZMP

Data publikacji: 20 Marzec 2020

W dniu 5 marca 2020 r. we Wrocławiu, przed rozpoczęciem obrad Zgromadzenia Ogólnego Związku Miast Polskich, spotkała się Grupa Centrolewicowa Związku. Pod nieobecność szefa grupy, Wiceprezesa ZMP i prezydenta Krakowa prof. Jacka Majchrowskiego grupa obradowała pod przewodnictwem Członka Zarządu ZMP, prezydent Świdnicy Beaty Moskal-Słaniewskiej. Omówiono kwestie uzupełnienia składu Zarządu ZMP (w ramach puli przynależnej Grupie Niezależnej ZMP) oraz propozycje stanowisk przedstawionych Zgromadzeniu Ogólnemu Związku. Stanowiska przyjęte na Zgromadzeniu dostępne są na stronie internetowej: www.zmp.poznan.pl.

Gośćmi spotkania byli, Posłowie na Sejm RP: Krzysztof Gawkowski (przewodniczący Koalicyjnego Klubu Parlamentarnego Lewicy), oraz Marek Dyduch, Karolina Pawliczak i Dariusz Wieczorek. Przedstawiciele Klubu Lewicy zaprosili zebranych do współpracy w ramach działań parlamentarnych oraz zaoferowali pomoc we wszystkich sprawach dotyczących funkcjonowania samorządu miejskiego.

W zakładce Galeria można zobaczyć zdjęcia ze spotkania Grupy Centrolewicowej ZMP.