Kolejne spotkanie w Klubie Samorządowym

Data publikacji: 15 Kwiecień 2012

W Warszawie w dniu 5 kwietnia 2012 r. odbyło się kolejne spotkanie Klubu Samorządowego Stowarzyszenia działającego pod Honorowym Patronatem Prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego. Tematem spotkania była debata „Finanse Jednostek Samorządu Terytorialnego – codzienność i przyszłość”. W części wprowadzającej głos zabrali: Prezes Narodowego Banku Polskiego Marek Belka i Prezydent Krakowa, Prezes Stowarzyszenia Jacek Majchrowski.

Pełne omówienie debaty dostępne jest w zakładce „Komunikaty”, a w „Galerii” można obejrzeć zdjęcia ze spotkania.

Następne spotkanie Klubu Samorządowego Stowarzyszenia jest planowane na wrzesień lub październik 2012 r.