Kapituła Nagrody im. Norberta Barlickiego i Walne Zebranie

Data publikacji: 14 Maj 2012

W dniu 10 maja 2012 r. Zarząd Stowarzyszenia podczas posiedzenia w Krakowie powołał Kapitułę Nagrody Samorządowej im. Norberta Barlickiego. W skład Kapituły powołano: Aleksandra Kwaśniewskiego (przewodniczący Kapituły), Krzysztofa Janika, Jacka Majchrowskiego, Jerzego Mazurka, Włodzimierza Stępnia i Jana Kazimierza Czubaka (sekretarz Kapituły). Zadaniem Kapituły jest wyłonienie laureatów Nagrody za rok 2012. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się na początku lipca 2012 r. Informacje o Nagrodzie dostępne są w zakładce „Nagroda Samorządowa im. Norberta Barlickiego”.

W trakcie posiedzenia Zarząd Stowarzyszenia postanowił także zwołać IV Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia na dzień 7 VII 2012 r. Zebranie odbędzie się w Krakowie i nie będzie miało charakteru wyborczego.