Posiedzenie Zarządu Stowarzyszenia

Data publikacji: 15 Październik 2012

W dniu 26 września 2012 r. obradował w Warszawie Zarząd Stowarzyszenia. Omówiono problemy, które spowodowały, iż dwukrotnie trzeba było odwoływać terminy IV Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia i Gali Nagrody Samorządowej im. Norberta Barlickiego. Zarząd Stowarzyszenia zaakceptował przedstawione w tej sprawie wyjaśnienia i ustalił nowe terminy.

Zarząd Stowarzyszenia ustalił termin IV Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia i Gali Nagrody Samorządowej im. Norberta Barlickiego na dzień 9 listopada 2012 r. w Krakowie.