Spotkanie Frakcji Centrolewicowej ZMP

Data publikacji: 13 Marzec 2016

Na zaproszenie Prezesa Stowarzyszenia, Prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego spotkali się członkowie Frakcji Centrolewicowej Związku Miast Polskich. Spotkanie obyło się w trakcie Zgromadzenia Ogólnego ZMP, jakie obradowało w Dąbrowie Górniczej w dniach 3 i 4 marca 2016 r. Frakcja działa pod patronatem Stowarzyszenia i zrzesza Prezydentów Miast i Burmistrzów o podglądach centrolewicowych.

Uczestnicy spotkania omówili aktualną sytuację centrolewicy w Polsce. Ustalono, iż w najbliższym czasie w Krakowie odbędzie się poszerzone spotkanie Frakcji Centrolewicowej ZMP, podczas którego omówione zostaną propozycje konkretnych działań, które powinni podjąć reprezentanci centrolewicy zasiadający w organach jednostek samorządu terytorialnego. Wstępny termin spotkania został ustalony na czerwiec 2016 r.