Powołano Kapitułę Nagrody Samorządowej im. Norberta Barlickiego na rok 2016

Data publikacji: 27 Marzec 2016
Na posiedzeniu Zarządu Stowarzyszenia w Warszawie w dniu 23 marca 2016 r. powołano Kapitułę Nagrody Samorządowej im. Norberta Barlickiego na rok 2016.

W roku 2016 Kapituła będzie pracowała w składzie: Aleksander Kwaśniewski (przewodniczący Kapituły), Jan Bajkowski, Wojciech Blecharczyk, Stanisław Cybula, Wojciech Długoborski, Agata Fisz, Witold Gintowt-Dziewałtowski, Krzysztof Janik, Tadeusz Jędrzejczak, Anna Kowalska, Tadeusz Krzakowski, Ryszard Łukawski, Jacek Majchrowski, Stefan Mikołajczak, Katarzyna Piekarska, Włodzimierz Pietroczuk, Włodzimierz Stępień i Jan Kazimierz Czubak (sekretarz Kapituły).

Tegoroczna edycja nagrody zakończy się Galą Nagrody na listopadzie 2016 r.