Samorządowa Debata u Frycza

Data publikacji: 26 Czerwiec 2016

W dniu 22 czerwca 2016 r. w Krakowie miała miejsce „Samorządowa Debata u Frycza”. Na zaproszenie Prezesa Stowarzyszenia, Prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego w gościnnych progach Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza-Modrzewskiego spotkali się centrolewicowi prezydenci miast i burmistrzowie oraz grupa lewicowych radnych miejskich i wojewódzkich. W debacie uczestniczyli też członkowie Zarządu Stowarzyszenia. Omówiono najważniejsze problemy samorządu terytorialnego. Ustalono, iż debaty należy kontynuować. Dla skoordynowania działań organizacyjnych powołano Grupę Roboczą w składzie: Jacek Majchrowski (Prezydent Krakowa), Tomasz Trela (Zastępca Prezydenta Łodzi) i Tomasz Lewandowski (radny Rady Miejskiej w Poznaniu).