Powołano Kapitułę Nagrody Samorządowej im. Norberta Barlickiego na rok 2017

Data publikacji: 26 Kwiecień 2017
Na posiedzeniu Zarządu Stowarzyszenia w Warszawie w dniu 7 kwietnia 2017 r. powołano Kapitułę Nagrody Samorządowej im. Norberta Barlickiego na rok 2017.

W roku 2017 Kapituła będzie pracowała w składzie: Aleksander Kwaśniewski (przewodniczący Kapituły), Jan Bajkowski, Agata Fisz, Aleksander Gappa, Witold Gintowt-Dziewałtowski, Anna Grygierek, Riad Haidar, Krzysztof Janik, Tadeusz Jędrzejczak, Tadeusz Krzakowski, Ryszard Łukawski, Jacek Majchrowski, Stefan Mikołajczak, Kazimierz Pałasz, Katarzyna Piekarska, Włodzimierz Pietroczuk, Włodzimierz Stępień i Jan Kazimierz Czubak (sekretarz Kapituły).

Tegoroczna edycja nagrody zakończy się Galą Nagrody w październiku lub listopadzie 2017 r.