Gala Nagrody Samorządowej im. Norberta Barlickiego

Data publikacji: 26 Listopad 2017

W krakowskim Grand Hotelu w dniu 24 listopada 2017 r. odbyła się szósta Gala Nagrody Samorządowej im. Norberta Barlickiego. Nagrody przyznała Kapituła Nagrody, która pracowała pod przewodnictwem Prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego. Laureatom nagrody wręczył Prezes Stowarzyszenia, Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski.

Nagrody Samorządowe im. Norberta Barlickiego w roku 2017 otrzymali:

-       w kategorii Firma Przyjazna Samorządowi: Multic Technology sp. z o.o. z Bielska-Białej,

-       w kategorii Organizacja Pozarządowa: Fundacja Śląskie Anioły z Katowice

-       w kategorii Jednostka Samorządu Terytorialnego: Miasto Świdnica,

-       w kategorii Samorząd Województwa: Adam Jarubas (Marszałek Województwa Świętokrzyskiego),

-       w kategorii Samorząd Miejski: Zbigniew Podraza (Prezydent Dąbrowy Górniczej),

-       w kategorii Całokształt Działalności Samorządowej: Jerzy Mazurek (Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Słupsku).

Kapituła Nagrody postanowiła, iż w roku 2017 w kategorii Samorząd Powiatowy Nagroda nie zostanie przyznana.

W zakładce Galeria można obejrzeć serwis fotograficzny z Gali.