Gala Nagrody Samorządowej im. Norberta Barlickiego

Data publikacji: 23 Wrzesień 2018

W krakowskim Grand Hotelu w dniu 7 września 2018 r. odbyła się siódma Gala Nagrody Samorządowej im. Norberta Barlickiego. Nagrody przyznała Kapituła Nagrody, która pracowała pod przewodnictwem Prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego. Laureatom nagrody wręczył Prezes Stowarzyszenia, Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski.

Nagrody Samorządowe im. Norberta Barlickiego w roku 2018 otrzymali:

-       w kategorii Firma Przyjazna Samorządowi: LogicSynergy sp. z o.o. z Krakowa,

-       w kategorii Organizacja Pozarządowa: Stowarzyszenie Kuźnica z Krakowa,

-       w kategorii Jednostka Samorządu Terytorialnego: Miasto Gorlice,

-       w kategorii Samorząd Województwa: Małgorzata Ochęduszko-Ludwik (Członek Zarządu Województwa Śląskiego),

-       w kategorii Samorząd Powiatowy: Jerzy Żmijewski (Starosta Skarżyski),

-       w kategorii Samorząd Miejski: Witold Wróblewski (Prezydent Elbląga),

-       w kategorii Całokształt Działalności na rzecz Samorządu Terytorialnego: Janusz Żmurkiewicz (Prezydent Świnoujścia, Członek Zarządu Związku Miast Polskich).

W zakładce Galeria można obejrzeć serwis fotograficzny z Gali.