Centrolewica w ZMP

Data publikacji: 10 Marzec 2019

W dniu 5 marca 2019 r. w Poznaniu, przed rozpoczęciem obrad Zgromadzenia Ogólnego Związku Miast Polskich, ukonstytuowała się Grupa Centrolewicowa Związku. W skład Grupy wchodzą centrolewicowi prezydenci miast i burmistrzowie miast członkowskich Związku Miast Polskich. Grupie zorganizowanej przez Stowarzyszenie Rzeczpospolita Obywatelska przewodniczy Prezes Stowarzyszenia i prezydent Krakowa Jacek Majchrowski.

Do Zarządu Związku Miast Polskich zostali wybrani, następujący Członkowie Stowarzyszenia: Tadeusz Krzakowski (prezydent Legnicy), Jacek Majchrowski (prezydent Krakowa), Krzysztof Matyjaszczyk (prezydent Częstochowy) i Beata Moskal-Słaniewska (prezydent Świdnicy), a do Komisji Rewizyjnej Związku Marcin Bazylak (prezydent Dąbrowy Górniczej).

W zakładce Galeria można zobaczyć zdjęcia ze spotkania Grupy Centrolewicowej ZMP.