Gala Nagrody Samorządowej im. Norberta Barlickiego

Data publikacji: 07 Październik 2019

W krakowskim Grand Hotelu w dniu 13 września 2019 r. odbyła się ósma Gala Nagrody Samorządowej im. Norberta Barlickiego. Nagrody przyznała Kapituła Nagrody, która pracowała pod przewodnictwem Prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego. Laureatom nagrody wręczył Prezes Stowarzyszenia, Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski.

Nagrody Samorządowe im. Norberta Barlickiego w roku 2019 otrzymali:

-       w kategorii Organizacja Pozarządowa: Stowarzyszenie CIVITAS z Dąbrowy Górniczej,

-       w kategorii Jednostka Samorządu Terytorialnego: Miasto Głogów,

-       w kategorii Samorząd Województwa: Wiesław Szczepański (Przewodniczący Sejmiku Województwa Wielkopolskiego),

-       w kategorii Samorząd Powiatowy: Andrzej Opala (Starosta Łódzki Wschodni),

-       w kategorii Samorząd Miejski: Krzysztof Matyjaszczyk (Prezydent Częstochowy),

-       w kategorii Całokształt Działalności Samorządowej: Andrzej Bocheński (radny Rady Miejskiej w Zielonej Górze).

Kapituła Nagrody postanowiła, iż w roku 2019 w kategorii Firma Przyjazna Samorządowi Nagroda nie zostanie przyznana.

W zakładce Galeria można obejrzeć serwis fotograficzny z Gali.