Władze poprzednich kadencji

 

(28 luty 2015 - 9 luty 2019)

Zarząd Stowarzysznia 

Prezes Stowarzyszenia: Jacek Majchrowski

Wiceprezesi Zarządu Stowarzyszenia: Krzysztof Janik, Jan Ponulak

Sekretarz Zarządu Stowarzyszenia: Jan Kazimierz Czubak

Członkowie Zarządu Stowarzyszenia: Ziemowit Borowczak, Sławomir Brodziński, Witold Gintowt-Dziewałtowski (wybrany 25 IX 2015), Zbigniew Krzywicki (zmarł 18 IV 2015), Włodzimierz Stępień

Komisja Rewizyjna Stowarzyszenia

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia: Kazimierz Górski

Członkowie Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia: Sławomir Pietrzyk, Tadeusz Rozpara

(2 lipca 2011 - 28 luty 2015)

Zarząd Stowarzyszenia:

Prezes Stowarzyszenia: Jacek Majchrowski

Wiceprezesi Zarządu Stowarzyszenia: Kazimierz Pałasz, Jan Ponulak

Sekretarz Zarządu Stowarzyszenia: Jan Kazimierz Czubak

Członkowie Zarządu Stowarzyszenia: Ziemowit Borowczak, Sławomir Brodziński, Zbigniew Krzywicki, Włodzimierz Stępień

Komisja Rewizyjna Stowarzyszenia:

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia: Tadeusz Rozpara

Członkowie Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia: Kazimierz Chrzanowski, Wojciech Długoborski

(3 września 2008 – 2 lipca 2011)

Zarząd Stowarzyszenia:

Prezes Stowarzyszenia: Jacek Majchrowski

Wiceprezesi Zarządu Stowarzyszenia: Krystyna Kielisz (odwołana 7 marca 2009, pozostała członkiem Zarządu Stowarzyszenia), Kazimierz Pałasz

Sekretarz Zarządu Stowarzyszenia: Jan Kazimierz Czubak

Członkowie Zarządu Stowarzyszenia: Ziemowit Borowczak, Jacek Bukowski, Zbigniew Krzywicki, Tadeusz Rozpara, Janusz Żmurkiewicz

Komisja Rewizyjna Stowarzyszenia:

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia: Jan Ponulak

Członkowie Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia: Wojciech Długoborski, Jarosław Sarna