III Samorządowa Debata "U Frycza"

Data publikacji: 18 Czerwiec 2019

W dniu 28 VI 2019 r. (piątek), o godz. 12.00, w Krakowie, w Hotelu „Kossak” (pl. Kossaka 1), sala konferencyjna (poziom 6), odbędzie się III Samorządowa Debata „U Frycza” zorganizowana przez Stowarzyszenie Rzeczpospolita Obywatelska.

Uczestnicy debaty rozmawiać będą nt. „Ile nam zostało samorządu? Samorząd terytorialny w trzydzieści lat po transformacji ustrojowej”.

W debacie wezmą udziałem:

-          Marcin Bazylak (Prezydent Dąbrowy Górniczej, wiceprzewodniczący Komisji Rewizyjnej Związku Miast Polskich),

-          Jacek Majchrowski (Prezydent Krakowa, wiceprezes Zarządu Związku Miast Polskich),

-          Beata Moskal-Słaniewska (Prezydent Świdnicy, członek Zarządu Związku Miast Polskich),

-          Tomasz Trela (Zastępca Prezydenta Łodzi).

Moderator debaty będzie: Jan Kazimierz Czubak (sekretarz Zarządu Stowarzyszenia Rzeczpospolita Obywatelska).

Debatę podsumuje Krzysztof Janik (wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia Rzeczpospolita Obywatelska, były Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji).

Wszystkich zainteresowanych Konferencją prosimy o kontakt elektroniczny: zarząd@stowarzyszeniero.pl.